BeTiny

logo be tiny
Klient: Be Tiny
Lokalita: Holešov
Realizováno: 2018

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer Quisque Cum orci consequat elit. Nec sit metus Maecenas a sollicitudin volutpat Donec eu ut justo. Wisi mattis at tempus pellentesque Suspendisse convallis nunc natoque et ipsum. Nulla id Curabitur elit condimentum magna natoque tortor leo consectetuer turpis. Vitae est justo ac Nullam tellus tincidunt.


Vyjádření klienta

"Když jsme před rokem začali budovat internetový obchod, věděli jsme pramálo o světě on-line marketingu a propagace. Proto nám bylo víc než jasné, že k tomu, abychom nezanikli v konkurenčním prostředí, potřebujeme zkušeného profesionála z daného oboru. Pro spolupráci s Petrem Jiránkem jsme se rozhodli na základě doporučení a byla to skvělá volba.

Petr je ukázkový specialista s dlouholetými praktickými zkušenostmi s přesahem do všech oblastí on-line marketingu, které dokáže optimálně aplikovat v takovém mixu, aby dávaly pro aktuální případ největší smysl. Jeho komplexně na míru vypracovaná a realizovaná strategie s ideálním využitím všech klíčových oblastí (PPC, retargeting, SEO, …) nám výrazně pomáhá dostat se na vyšší pozice ve vyhledávání, zvyšuje návštěvnost a odráží se zřetelně v růstu tržeb.

Oceňuji především Petrův proaktivní přístup s plným nasazením a zapálením pro společnou věc. Komunikace s Petrem je vynikající a pro nás vždy velkým přínosem. Nebojí se nacházet vlastní řešení, přicházet s nápady na další rozvoj, které jsou rozhodně nad rámec standardní spolupráce. Můžeme se zeptat kdykoli na cokoli a vždy si najde čas na odpověď. Velkým pozitivem je dodržování dohodnutých termínů, což není dnes zas tak běžným standardem. Petra Jiránka proto můžu jednoznačně doporučit."

Stanislav Pustějovský